ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
پنجشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱ ق.ظ

چرا تجمع اربعین همچون حج مهم است؟

چرا تجمع اربعین، همچون حج، مهم است؟
هدف از سنگ‌اندازی‌ها در این دو اجتماع بزرگ اسلامی چیست؟

هرتزل، بنیانگذار صهیونیسم در کتاب معروفش دولت_یهود که در حکم «انجیل صهیونیست‌ها» است با حسرت می‌گوید: «یهود نیاز به یک اجتماع با شکوه مثل حج محمدیون (مسلمانان) دارد... مکانی برای تجمع، برای ابراز نیازهای دینی ملت یهود و تبلیغ حاخام ها و...»

حملات به حجاج از جمله کشتار منا، سقوط فرمالیته جرثقیل و تجاوز به نوجوانان ایرانی در فرودگاه عربستان، همگی راهی برای مخدوش کردن عظمت و شکوه حج و البته تزلزل در حج شیعیان و ایرانیان بود. که بدست خادمان یهود، وهابیت، این شجره خبیثه صورت گرفت. چنان‌که مراسم برائت از مشرکین یکی از عمده‌ترین دلایل کشتار خونین حجاج در سال 69 بود و تغییر ابلیسک به دیوار در رمی جمرات، برای جلوگیری از همگرایی علیه سمبل شیطان.

 از آن سو، چند سالی است، دومین اجتماع بزرگ و باشکوه مسلمانان، خاری در چشم دشمنان اسلام شده است. تجمع پرشور و شگفت‌انگیز اربعین حسینی که در واقع «حج فقرا» است، کانون وحدت بشریت از مذاهب، ادیان و نژادهای گوناگون است. اربعین، بزرگترین مانور یکتاپرستان جهان علیه دشمنان اسلام و انسانیت است. درست به همین دلیل، همه‌ی سنگ‌اندازی‌ها مقابل راهپیمایی اربعین، اقدام مشترک سربازهای پیاده‌ی صهیونیسم است. آنها این خواب را برای صهیونیسم دیده بودند و اربعین، خواب آشفته‌ی اجتماع فرزندان ابلیس را آشفته کرده است و چه هنری از این بالاتر؟! این است دلیل کینه‌ها.


موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۶/۰۸/۰۴