ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...
سه شنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۹ ب.ظ

سن باز نشستگی ایثارگران

سن بازنشستگی ایثارگران
در پاسخ به سئوالهای مطرح شده در ارتباط با نحوه اجرائی نمودن بند “چ” ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه و شرایط اعاده به خدمت جانبازان بازنشسته توضیحاتی در شرح ذیل حضورتان ایفاد می گردد .
جانبازان بازنشسته که به هر نحو با استفاده از سنوات ارفاقی (اعم از سنوات ارفاقی مربوط به قانون بازنشستگی پیش از موعد جانبازان – سنوات ارفاقی قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت – سنوات ارفاقی مربوط به مقررات موجود در صندوقهای بازنشستگی ذیربط و … ) بازنشسته شده اند مشمول اعاده به خدمت موضوع بند “چ” ماده ۸۷ قانون مزبور نمی باشند .
جانبازان بازنشسته فاقد مدرک تحصیلی لیسانس که با سنوات خدمتی ۳۰ سال تمام بازنشسته شده اند مشمول اعاده به خدمت موضوع بند “چ” نمی باشند.
جانبازان موضوع بند فوق (بند ۲) که با سنوات خدمتی کمتر از سی سال بازنشسته شده مجازند با رعایت سایر شرایط و مقررات اعاده به خدمت و کسری خدمت خود تا ۳۰ سال را تکمیل و سپس بازنشسته شوند.
جانبازان دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر که با سنوات خدمت سی سال تمام و یا با سنوات کمتر از سی سال بازنشسته شده میتوانند اعاده به خدمت و با تکمیل خدمت خود تا سی و پنج سال ادامه خدمت و سپس بازنشسته شوند.
شرط اعاده به خدمت کلیه جانبازان بازنشسته مشمول بند “چ” دارا بودن سن کمتر از ۶۵ سال میباشد.
جانبازان مشمول اعاده موضوع بند “چ” چنانچه در زمان بازنشستگی قبلی خود پاداش دریافت نموده اند نیازی به استرداد مبلغ پاداش ندارند و در پایان تکمیل سنوات خود تا ۳۰ یا ۳۵ سال صرفا پاداش مدت زمان همکاری و حضور مجدد ( بعد از اعاده به خدمت ) به آنان تعلق میگردد .