ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...

مخالفت مجلس بابی تدبیری دولت درباره حقوق ایثارگران

▪️سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس با استانی شدن پرداخت حقوق ایثارگران در لایحه سال آینده مخالفت کرد.
▪️محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به یکی از بندهای لایحه بودجه سال 97 در خصوص ایثارگران تاکید کرد: دولت در لایحه بودجه سال 97 برای تمرکز زدایی، اعتبارات ایثارگران را استانی کرده است که به نظر حقیر و بسیاری از نمایندگان این کار، کار مناسب و درستی نیست که بیاییم پرداختی های ایثارگران را به درآمدهای سال استان ربط بدهیم. چرا که استان با استان متفاوت است و ممکن است یک استان درآمد بالایی داشته باشد و به موقع این مبلغ را دریافت کند اما استانی دیگر در آمدش کم باشد و با تأخیر آن را پرداخت کند.
▪️وی تصریح کرد: ما با این تصمیم دولت در لایحه بودجه سال 97 کاملاً مخالف هستیم، اما با تمرکز زدایی موافقیم، ولی اینکه تمرکز زدایی را بیاییم از پرداخت حقوق ایثارگران شروع کنیم، مخالفیم.

▪️سخنگوی کمیسیون های تلفیق و برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی که کار رسیدگی به لایحه بودجه را برعهده دارد متذکر شد: در لایحه بودجه سال 97 هنوز مشخص نیست که در آمد استانها چگونه محقق خواهد شد، که به نظر ما این تصمیم دولت مشکلی را برای خانواده بزرگ ایثار ایجاد خواهد کرد.
▪️فرزند شهید دکتر مفتح در مجلس دهم خاطر نشان کرد: ما از دوستان خود در کمیسیون های تخصصی تقاضا داریم تا به این موضوع رسیدگی و توجه کنند و این پیشنهاد دولت که در لایحه بودجه سال آینده را حذف کند.
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ما در پرداخت عادی حقوق ایثارگران مشکل داریم و در بسیاری از اوقات پرداخت ها دیر و زود می شود، آیا این صلاح است که یک مشکل دیگر به آن اضافه کنیم و به نظر ما این مصلحت نیست.