ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...

امتیازات ایثارگران در احکام کارگزینی مشمولین قانون_کار

1-کلیه جانبازان با هر درصد ، آزادگان با هر میزان اسارت و فرزندان شهدا  همواره از یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می شوند .
مستند برای جانبازان باهر درصد جانبازی  و آزادگان با هر میزان سابقه اسارت قانون اعطای امتیازات ایثارگری و اشتغال در مناطق جنگی ... مصوب 30/6/76 مجلس شورای اسلامی  و برای فرزندان شهدا بند الف ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه
تبصره- در صورتیکه امکان ارتقای ایثارگر به شغل یک مقطع تحصیلی بالاتر ممکن نباشد معادل 6/3 درصد مزد مبنا یا مزد ثابت به آنان پرداخت خواهد شد.

2-ارتقاء یک گروه تشویقی بالاتر برای برخورداری از مزد یک گروه بالاتر  برای آزادگان با حداکثر سه سال سابقه اسارت و جانبازان با حداکثر چهل درصد جانبازی و رزمندگان باحداقل شش ماه خدمت متوالی یا نه ماه خدمت متناوب در جبهه

3- ارتقاء دو گروه تشویقی بالاتربرای برخورداری از مزد شغل دو گروه بالاتر  برای آزادگان با بیش از سه سال اسارت و جانبازان با بیش از چهل درصد جانبازی و رزمندگان با بیش از سه سال خدمت در جبهه اعم از متناوب و متوالی
تبصره1 -  در صورتیکه افزایش مزد ناشی از افزایش یک یا دو گروه به دلیل فقدان طرح طبقه بندی مشاغل ممکن نباشد به ترتیب معادل پنج درصد و ده درصد مزد ثابت به آنان پرداخت خواهد شد.
تبصره 2 – در مورد جانبازان ، آزادگان و فرزندان شهدا  پس از اعمال مقطع تحصیلی بالاتر ، ارتقاء یک یا دو گروه نیز اعمال خواهد شد.
تبصره 3 -  مجموع مزایای پرداختی ماهانه ناشی از اجرای این قانون از پنجاه درصد حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار در همان سال تجاوز نمی کند . حداقل دستمزد در سال 95 مبلغ  ۸۱۲۱۶۵ تومان می باشد.
تبصره 4 – مرجع صدور گواهی حضور در جبهه سپاه پاسداران یا جهاد سازندگی می باشد.مرجع صدور گواهی جانبازی ، اسارت و فرزند شهید بودن بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.
تبصره 5 – در صورتیکه به موجب مقررات دیگری از این امتیازات استفاده شده باشد برخورداری از این امتیازات ممنوع است مگر این امتیازات  نسبت به قبل موجب افزایش باشد که فقط از همین امتیاز ات برخوردار خواهند شد .
تبصره 6 – این افزایشها در هر حال جز مزد مبنا یا مزد ثابت محسوب می شود .
تبصره 7 – کلیه دریافتی های ایثارگران فوق  به جز رزمندگان از مالیات بر درآمد حقوق معاف می باشند.
تبصره 8-  از دریافتی ایثارگران فوق به جز رزمندگان بیمه همگانی شامل بیمه درمانی ، بازنشستگی ، ازکارافتادگی ، بازماندگان و بیکاری موضوع سهم بیمه شده کسر نخواهد شد و تامین صد در صد آن بر عهده دولت می باشند.

نظرات (۱)

Helⅼo, everything iѕ gοing sound here and ofcourѕe every one is sharing data,
that's actually excellent, keep up writing.