ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...
چهارشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸ ق.ظ

جنگ بعدی رژیم صهیونیستی وحزب الله

جنگ بعدی رژیم صهیونیستی و حزب‌الله چه شکلی خواهد بود؟

🔹کارشناسان امنیتی - نظامی صهیونیست می‌گویند جنگ احتمالی بعدی با حزب‌الله بسیار خشن و نابودکننده خواهد بود و خسارات و تلفات بسیاری برجای خواهد گذاشت.
🔹آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند در جنگ سوم، حزب‌الله که هزاران هزار راکت و موشک دارد، روزانه ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ راکت و موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک کند. این در حالی است که در جنگ دوم روزانه ۱۳۰ تا ۱۸۰ راکت به اراضی اشغالی شلیک می‌شد.
🔹این کارشناسا‌س‌ها عقیده دارند حزب‌الله در جنگ بعدی، با استفاده از تونل‌ها و هواپیماهای بدون سرنشین نیز سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار می‌دهد.
🔹همچنین اینکه جنگ بعدی با حزب‌الله، فقط در جبهه مرزهای لبنان نخواهد بود و رزمندگان بسیاری از سوریه و غزه به رژیم صهیونیستی حمله می‌کنند.

موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۶/۱۱/۲۵