ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...

حسب قوانین اپنج گروه از جانبازان  مشمول پست همطراز می شوند:

1⃣ جانبازانی که توانایی انجام کار تمام وقت را ندارند . بنابر این کلیه جانبازانی که مشمول کسر ساعت کاری می شوند می توانند از پست همطراز استفاده کنند.

2⃣ جانبازانی که به خدمت اعاده می شوند.  این موضوع برای جلوگیری از بهانه دستگاهها مبنی بر نداشتن مجوز جذب و خالی نبودن پست سازمانی است .

3⃣ جانبازانی که به استخدام پذیرفته می شوند. برخی تصور می کنند این موضوع  فقط برای ابتدای استخدام است در حالیکه متن مصوب دلالتی بر این موضوع نداشته و می تواند برای طول مدت خدمت باشد.

4⃣ کسانی که به ماموریت آموزشی می روند در صورتیکه حفظ پست سازمانی آنها میسر نباشد . پست همطراز برای آنان پیش بینی می شود تا حق آنان ضایع نشود.

5⃣ جانبازی که در پست مدیریتی یا سایر عناوین شغلی که بالاتر از شرایط احراز شغلی وی باشد، خدمت کرده باید پست سازمانی ستاره دار همطراز همان شغلی که خدمت کرده برایش  ایجاد شود .

برابر بند (د)‌ماده 2 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان ، پست هم‌طراز ، پست سازمانی با نامی است که با علامت اختصاری (×) مشخص می‌شود و در مجموعه تشکیلاتی دستگاه‌های موضوع ماده 3 این قانون ایجاد می‌گردد‌و تا رسیدن خدمت مستخدمین جانباز به شرایط عمومی خروج از خدمت برای آنان در مجموعه مزبور حفظ می‌شود.
* درصد تاثیری در پست همطراز ندارد  و شامل همه جانبازان با شرایطی که توضیح داده شد می شود