ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات


چرا نباید سرمایه داران مرفه در حکومت اسلامی وزیر و مدیر باشند؟

اگر مجلس ما ، مجلس  انقلابی ولایتمدار تابع اندیشه های امام باشد  با تاسی به امام محرومان باید به وزیران مرفه ، میلیاردی ، رفاه طلب ، عافیت طلب ، ثروت اندوز و دنیا طلب رای ندهد. اینان شایسته نظام اسلامی و مردم انقلابی ما نیستند. اینان مایه فساد و تباهی ملت و انقلاب خواهند بود . قابل اعتماد و اتکا نیستند و ارزشهای انقلابی را به ثمن بخس می فروشند.
وَ مَا کُنَّا مُعَذِّبِینَ حَتىَ‏ نَبْعَثَ رَسُولًا * وَ إِذَا أَرَدْنَا أَن نهُّلِکَ قَرْیَةً أَمَرْنَا مُترَْفِیهَا فَفَسَقُواْ فِیهَا فَحَقَّ عَلَیهَْا الْقَوْلُ فَدَمَّرْنَاهَا تَدْمِیرًا (15- 16/ اسراء)
ترجمه:
... و ما تا هنگامی که برای جامعه ای رسولی نفرستیم، آنان را عذاب نمی کنیم. * و هرگاه که بخواهیم جامعه ای را نابود کنیم، به مترفان آنان وسعت می دهیم، تا در آنجا فساد کنند. به این ترتیب مستحق عذاب می شوند، و ما عذابی ویرانگر را بر آنها فرود می آوریم.مترفین یا همان مرفهان بی درد، کسانی اند که با زالو صفتی و ثروت اندوزی و انباشت مال، مانع توسعه نعمت های الهی بر دیگر افراد جامعه می شوند. و برای تأمین زیاده خواهی های خویش، در شیپور حکومت طاغوت می دمند تا قدرت را در دست گیرند. آنان در پیوند حاکمان سیاسی ، مفسدان اقتصادی و مفسدان فرهنگی متجلی می شوندو ثروتمندان در درون حاکمیت زمینه ساز حضور و پیوند با آنان خواهند بود.
آنان در طول تاریخ، در مقابل حق ایستاده اند، و هر زمانی که خداوند پیامبری را برای هدایت جامعه ای فرستاد، آنان به مقابله پرداختند. اکنون نوبت بروز و ظهور آنان در پیکره انقلاب ما فرا رسیده است و باید با آنان به مقابله پرداخت .

موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۶/۰۵/۲۷