ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۳۷ ب.ظ

روند رسیدگی به درخواست معافیت ایثارگران


روند رسیدگی به درخواست معافیت ایثارگران

1- مشمول پس از اخذ نسخه اول برگه شماره1 ایثارگران (این برگه را باید از بنیاد شهید و امور ایثارگران تهیه نمایند) به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)مراجعه می نمایند و دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی را تهیه نموده و قسمت مربوط به ایثارگران را مطالعه نمایندو فرمهای مربوط به این معافیت را تکمیل نموده و به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)محل سکونت تحویل نمایند. حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ ثبت با همراه داشتن اصل مدارک به وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه تا درخواستشان مورد بررسی قرار گیرد.
2- دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) موظند مدارک دریافتی را با اصل آنها مطابقت نموده و با ضرب مهر روی تصاویر مدارک ،آنها را تایید و مدارک را در اسرع وقت به وظیفه عمومی شهرستان مربوط تحویل نمایند.
3- وظیفه عمومی شهرستان محل سکونت پس از دریافت مدارک، از طریق سامانه گزارش گیری از شناسنامه فرد استعلام نموده و به وسیله مشمول و یا از طریق اداری به اداره ثبت احوال مربوطه ارسال نمایند.
4- وظیفه عمومی رسیدگی کننده پس از رویت ثبت تاییدیه درخواست معافیت در سامانه و احراز شرایط معافیت ، مشمول را برای آموزش مقدماتی نظامی به یکی از مراکز آموزشی معرفی می‌نماید. بعد از سپری نمودن دوره آموزشی کارت معافیت صادر و به درب منزل ارسال می‌گردد. (معرفی به آموزش منوط به فراهم شدن بسترهای لازم است.)
تبصره: ثبت تاییدیه درخواست درگواهی های صادره از غیر نیروهای مسلح و وزارت جهاد کشاورزی در سامانه ،توسط معاونت وظیفه عمومی استان صورت می گیرد.