ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...
سه شنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴ ب.ظ

امام علی (ع) ودفاع از حق الناس

امام علی (ع) ودفاع از حق الناس
31 نفری که بانک دی را غارت کردند در اختلاس بانک سرمایه هم شرکت داشتند
درزمان حکومت اسلامی امیرالمومنین علی (ع) عقیل برادر علی با دیگران هیچ تفاوتی ندارد  از شمع بیت المال برای امور شخصی استفاده نمیشود حق وحقوق فرزندان یتیمی که پدرانشان در جنگهای بین مسلمین وکفار شهید گردیده  حفاظت میگردد وکس را یارای تضییع حقوق فرزندان شهدا  ویتیمان نیست اما در حکومت اسلامی ما برابری در مقابل قانون کیمیایی است یافت نشدنی یک کارگر ویا یک معلم ویا فرزندان شهیدان وجانبازان اگر وامی دومیلیون تومانی نیاز داشته باشند باید ده ها مدرکی که فراهم کردنشان نفس گیر است اماده نمایند وگاهی اصلا" این مدارک جور شدنی نیستند و باید قید آن را زد اما 31 نفر با وثیقه صدمیلیونی وام یکهزار وصدمیلیون تومانی دریافت میکنند !!! بعد وام را که بر نمیگردانند هیچ ؛ وام جدید هشت هزار میلیارد تومانی با همان وثیقه قبلی میگیرند وآبی به آبی هم تکون نمیخوره ؛وامهایشان غیر قابل برگشت که نیست هیچ؛ در کشورهای اروپائی وحوزه خلیج فارس سرمایه گذاری میشه وسودشان را هم اجنبی ها میخورند ؛ احسن به این نظارت ؛ مرحبا به این مردانگی وغیرت ؛ اونوقت میگن اصلا" پارتی بازی نیست ؛ قوم وخویش گرایی نیست ؛ دزدی واختلاس نیست ؛ عدالت اجرا شده ؛همه در برابر قانون یکسان وبرابر هستند ؛حالا کی وچه کسانی بتوانند  دست غارت گران بیت المال را از سر این مملکت کوتاه کنند باید منتظر ماند تا منجی عالم بشریت ظهور نماید و......ومطالب زیر هم اظهار نظر رئیس تحقیق وتفحص از بنیاد شهید......

رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: افرادی که بانک دی را غارت کردند در بانک سرمایه‌ هم اختلاس کردند. این 31 نفر در تمام بانک‌ها دست انداخته‌اند. یکی از مبالغ اختلاس در بانک سرمایه 1100 میلیارد تومان بوده که به اسم یک شرکت، زمینی که ارزش آن 100 میلیارد بود را به عنوان وثیقه، سندسازی کردند و روی آن 1100 میلیارد تومان وام گرفتند. این مبلغ دیگر غیرقابل وصول است این 31 نفر باید هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.
امیر خجسته، رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، در گفت‌وگو با ایلنا درخصوص آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از پرونده بنیاد شهید گفت: این پرونده به شعبه 7 دادسرای کارکنان دولت ارجاع داده شده است ما در مجلس دهم با آقای لاریجانی صحبت کردیم. من 30 هزار سند خدمت ایشان نشان داده‌ام و بعد پیش آقای آملی لاریجانی رفتیم که در نهایت به آقای دولت‌آبادی، دادستان تهران، دستوراتی دادند و تعدادی دستگیر شدند.
 
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این تفحص در حال عملی شدن است و من چه در مجلس باشم یا نباشم این موضوع را پیگیری می‌کنم تا حقوق خانواده شهدا و ایثارگران احیا شود. اینها خیلی بی‌انصاف هستند که اموال یتیم و صغیر را که جزو خانواده شهدا و جانبازان هستند را این گونه سرقت می‌کنند.
 
وی تصریح کرد: این بهترین تحقیق و تفحصی بود که در مجلس صورت گرفت و جواب داد. فقط در یک قلم 500 میلیارد تومان از صرافی بانک دی اختلاس شده و به دوبی منتقل شده بود اما ما ایستادگی کردیم تا این مبلغ برگشت داده شد. تا کنون کدام تحقیق و تفحص توانسته پولی را به بیت‌المال باز گرداند؟
 
خجسته ادامه داد: هتل سفید، کنار بندر انزلی از دست رفته بود اما ما آن را بازگرداندیم این هتل الان 200 میلیارد تومان ارزش دارد.
 
عضو کمیسیون شوراها افزود: وام‌های کلانی که از این مجموعه صادر شده از رقم 100 میلیارد تا 300 میلیارد بوده است. 31 نفر مفسد اقتصادی در بانک‌های دیگر هم دست برده بودند و وثایق مشکوک‌الوصول و غیرقابل وصول نیز داشتند و اصلا معلوم نیست این پول‌ها برگردد یا خیر.

موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۶/۰۹/۲۸