ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...
جمعه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۶، ۰۱:۲۹ ب.ظ

ایثارگران در قانون برنامه ششم


ایثارگران  
ماده 87 قانون برنامه ششم:

دولت موظف است اقدامات لازم برای اجرای صحیح و به موقع قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران را به عمل آورد و اعتبار کافی را در بودجه سنواتی پیش‌بینی نماید و کلیه آیین‌نامه‌های اجرائی آن را حداکثر تا شش ماهه سال اول اجرای قانون برنامه تصویب و ابلاغ نماید.
الف- دولت مکلف است در اجرای ماده (61) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) مصوب 4/12/1393 به نحوی برنامه‌ریزی نماید که تا دو سال اول اجرای قانون برنامه کلیه مشمولان ماده مذکور تعیین تکلیف گردند. یگانهای اعزام‌کننده نهادهای متولی موظفند گواهی مورد نیاز افراد مشمول این ماده و صورت سانحه را به کمیسیون احراز بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه نمایند.
تبصره- بنیاد شهید و امور ایثارگران موظف است رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که صورت‌سانحه بالینی همزمان مجروحیت را ندارند اما مجروحیت آنها توسط کمیسیون پزشکی نهاد اعزام‌کننده (نیروهای مسلح) احراز می‌گردد را به‌عنوان جانباز تلقی نماید و حداقل پنج درصد (5%) جانبازی به آنها تعلق می‌گیرد.

اجرای این تبصره مانع از احراز جانبازی بیش از درصد مذکور توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران نمی‌باشد.
ب- دولت مکلف است در سال اول اجرای قانون برنامه اعتبار مورد نیاز برای اجرای تبصره ماده(38) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران را در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی نموده و از طریق سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح به کلیه آزادگان و جانبازان واجد شرایط پرداخت نماید.

پ- دولت موظف است خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و افراد تحت تکفل ایشان (والدین و همسران و فرزندان) دارای تابعیت غیرایرانی که در طول هشت سال دفاع مقدس یا بعد از آن در راستای مأموریت محوله از سوی مراجع ذی‌صلاح به درجه رفیع شهادت یا جانبازی یا اسارت نائل آمده‌اند پس از تأیید مراجع مذکور تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دهد و رزمندگان نیز بنابه تشخیص ستاد کل نیروهای مسلح تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) قرار می‌گیرند.
تبصره- اعطای تابعیت و اقامت به افراد موضوع این ماده بر اساس ضوابط در چهارچوب قانون خواهد بود که حداکثر ظرف مدت سه ماه از لازم‌الاجراءشدن این قانون توسط ستاد کل نیروهای مسلح با همکاری وزراتخانه‌های امورخارجه و کشور تهیه و به تصویب شورای عالی امنیت ملی با رعایت اصل یکصد و هفتاد و ششم (176) قانون اساسی می‌رسد.
ت- ماده 18) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به شرح زیر اصلاح می‌شود:
بنیاد موظف است در چهارچوب قوانین به منظور تعیین، تدوین و یا اصلاح معیارهای تشخیص درصد جانبازی به عنوان مبنای ارائه خدمت به جانبازان و آزادگان در مواردی که نیاز به رأی کمیسیون باشد نسبت به تشکیل کمیسیون‌های پزشکی اقدام و جهت تعیین نحوه از کارافتادگی کلی آنها، با در نظر گرفتن وضعیت فعلی سلامت روحی، جسمی، اجتماعی، اقتصادی، شغلی و سابقه حضور در جبهه و براساس آیین‌نامه‌ای که به پیشنهاد بنیاد و ستاد کل نیروهای مسلح و با همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان تهیه و به تصویب هیأت وزیران می‌رسد اقدام نماید.

ث- به منظور حفظ کرامت ایثارگران و خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، دستگاههای موضوع ماده (2) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری مجاز نیستند ایثارگران شاغل در آن دستگاه را به استثنای موارد محکومیت در هیأت تخلفات اداری به عنوان نیروی مازاد (عدم نیاز) معرفی نمایند.
ج- دولت مکلف است علاوه بر اجرای ماده (21) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و تبصره‌های آن و اصلاحات بعدی، تمام فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد (70%) و بالاتر را در طول اجرای قانون برنامه، استخدام نماید.

چ- جانبازانی که قبل از تصویب این قانون به صورت پیش از موعد یا عادی و بدون سنوات ارفاقی بازنشسته شده‌اند با رعایت شرط سنی کمتر از شصت و پنج سال می‌توانند به خدمت اعاده و با تکمیل خدمت سی و پنج ساله خود و با رعایت شرایط عمومی به بازنشستگی نائل آیند.
تبصره- در صورت دریافت پاداش پایان خدمت در بازنشستگی اول، پاداش مذکور مربوط به آن سنوات، مجدداً به این افراد تعلق نمی‌گیرد.
ح- ایثارگران و فرزندان شهدا مشمول قوانین، مقررات و ضوابط استخدامی خاص مربوط به خود بوده و کلیه دستگاههای مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران مکلف به انجام آن هستند.
خ- کلیه فرزندان و همسران شهدای شاغل در دستگاههای موضوع ماده(2) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران می‌توانند با حداکثر هشت سال سنوات ارفاقی و با دریافت حقوق و مزایای کامل بازنشسته شوند.
د- ماده (26) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به‌شرح زیر در طول اجرای قانون برنامه اصلاح و دو تبصره به آن الحاق می‌شود
عبارت «جانبازان دارای محدودیت جسمی حرکتی» بعد از عبارت «جانبازان اعصاب و روان و شیمیایی»  اضافه می‌شود.
تبصره 1- والدین، همسران و فرزندان شهدا که دارای بیماری‌های خاص و یا صعب العلاج یا محدودیت جسمی حرکتی می باشند پس از تأیید کمیسیون پزشکی بنیاد، مشمول این ماده می‌شوند.

تبصره 2- جانبازان گروه بیست و پنج درصد (25%) تا چهل و نه درصد (49%) ضریب کا(K) بهره‌مندی حق پرستاری آنان به میزان درصد جانبازی می‌باشد.

ذ- ماده (21) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به شرح زیر اصلاح می‌شود.

عبارت «اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی» بعد از عبارت «تأمین نیروهای مورد نیاز خود را» اضافه می‌شود.

تبصره 1- وضعیت استخدامی مشمولان این ماده حداکثر پس از  سه ماه رسمی‌قطعی می‌گردد.

تبصره 2- والدین، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان  و رزمندگان با حداقل شش‌ماه سابقه حضور در جبهه، شاغل در کلیه دستگاههای مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و مؤسسات تابعه آنها و شرکتهای عمومی و دولتی، در صورت تنزل از پست سازمانی بالاتر، مشروط به عدم محکومیت آنها بر اساس آراء مراجع قضائی یا اداری به تنزل پست، از کلیه حقوق و مزایای همان پست سازمانی یا همتراز شغل و پست قبلی برخوردار می‌شوند.

ر- ایثارگرانی که به موجب قوانین و مقررات مربوط از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر بهره‌مند می‌باشند با داشتن مدرک کارشناسی، مشمول بند (الف) ماده (103) قانون مدیریت خدمات کشوری بوده و می‌توانند تا سی و پنج سال خدمت کنند.

ز- آزادگانی که به دلیل استفاده از دو برابر شدن سابقه اسارت زودتر از خدمت سی سال بازنشسته شده‌اند، می‌توانند برای یک بار و با رعایت شرط سنی زیر شصت و پنج سال با بازگشت به خدمت، حسب مورد سی یا سی و پنج سال خدمت خود را تکمیل کنند و سپس با لحاظ عین سوابق اسارت به بازنشستگی نائل آیند.

ژ- مسؤولیت رسیدگی و ارائه خدمات مطابق قوانین و مقررات به کلیه جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهداء که در بنیاد دارای پرونده ایثارگری می‌باشند به عهده بنیاد بوده و مسؤول رسیدگی و ارائه خدمات رزمندگان هشت‌سال دفاع مقدس با معرفی و تأیید واحد یا مرکز امور ایثارگران نیروهای مسلح با سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران(ساتا) می‌باشد.

موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۶/۰۱/۱۸

نظرات (۴۳)

PblUjc http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
1SVjOZ http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
G4uX7r http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
At this time it appears like Movable Type is
the best blogging platform out there right now.
(from what I've read) Is that what you're using on your blog?
You're so awesome! I do not believe I've read a single
thing like that before. So great to discover somebody with a few genuine thoughts
on this issue. Really.. thank you for starting this up. This website is one thing that is
needed on the internet, someone with some originality!
۲۸ شهریور ۹۶ ، ۰۶:۳۸ https://brainerdham.org
I am extremely impressed with your writing skills and also with the layout on your weblog.
Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Either way keep up the nice quality writing, it
is rare to see a great blog like this one today.
۱۳ شهریور ۹۶ ، ۱۴:۴۷ chaturbatefreetokenshack.com
You can definitely see your enthusiasm in the work you write.
The world hopes for more passionate writers such
as you who aren't afraid to say how they believe.
All the time follow your heart. http://chaturbatefreetokenshack.com/
Hi i am kаvin, its my first time to commenting anyрlace, when i read this piece of
writing i thought i could ɑlѕo make comment ɗue to thiѕ brilliant piece of wrіting.
Aѕking questions аre аctuaⅼlʏ fastidious thing if үou are not undеrstanding anything entirely, exceρt this paragraph presents nice understandіng yet.
Outstanding quest tһere. What ᧐ccurred аfter? Thanks!
۰۵ شهریور ۹۶ ، ۰۲:۵۶ chaturbate token hack safe
My partner and I stumbled over here from a different web address and thought I might as
well check things out. I like what I see so i am just following
you. Look forward to checking out your web page
for a second time. http://chaturbatetokenshack.online/
۰۵ شهریور ۹۶ ، ۰۲:۵۵ chaturbate token hack safe
My partner and I stumbled over here from a different web address and thought I might as well check things
out. I like what I see so i am just following you.

Look forward to checking out your web page for a second time. http://chaturbatetokenshack.online/
Great work! That is the type of info that are meant to be shared across the net.
Shame on the seek engines for no longer positioning this publish upper!
Come on over and seek advice from my web site . Thanks =)
Wߋnderful webѕite you have here but I was curious about if уou knew of any discussion boards that cover the same topіcs dіscussed in this article?
I'd really love to be a part of online community whеre
I can get feedback from other knowledgeaЬle individuals that share
the same interest. If you have ɑny recommendations, please
let me know. Cheerѕ!
Wߋnderful webѕite you have here but I was curious about if уou knew of any discussion boards that cover the same topіcs dіscussed in this article?
I'd really love to be a part of online community whеre
I can get feedback from other knowledgeaЬle individuals that share
the same interest. If you have ɑny recommendations, please
let me know. Cheerѕ!
Wߋnderful webѕite you have here but I was curious about if уou knew of any discussion boards that cover the same topіcs dіscussed in this article?
I'd really love to be a part of online community whеre
I can get feedback from other knowledgeaЬle individuals that share
the same interest. If you have ɑny recommendations, please
let me know. Cheerѕ!
Wߋnderful webѕite you have here but I was curious about if уou knew of any discussion boards that cover the same topіcs dіscussed in this article?
I'd really love to be a part of online community whеre
I can get feedback from other knowledgeaЬle individuals that share
the same interest. If you have ɑny recommendations, please
let me know. Cheerѕ!
What a information of un-ambiguity and preserveness of
valuable familiarity regarding unexpected feelings.
۱۶ مرداد ۹۶ ، ۰۷:۲۱ slot machine gratis online
My partner and I stumbled over here different website
and thought I should check things out. I like what I see so now
i'm following you. Look forward to looking at your web page repeatedly.
۱۴ مرداد ۹۶ ، ۱۸:۰۴ Reforma integral piso
This site was... how do you say it? Relevant!! Finally I have found something which helped me.
Appreciate it!
It's a shame you don't have a donate button! I'd definitely donate to this fantastic blog!
I suppose for now i'll settle for book-marking and adding
your RSS feed to my Google account. I look
forward to fresh updates and will talk about this site with my Facebook group.
Chat soon!
Post writing is also a fun, if you be acquainted with then you
can write if not it is difficult to write.
۰۶ مرداد ۹۶ ، ۰۸:۳۴ Online Slot Machines
whoah this weblog is great i really like studying your
posts. Stay up the great work! You know, lots of people are hunting around
for this information, you could help them greatly.
۳۰ تیر ۹۶ ، ۰۶:۱۰ Reforma integral piso
Your style is really unique in comparison to other people I have
read stuff from. I appreciate you for posting when you have the opportunity,
Guess I'll just book mark this blog.
۲۹ تیر ۹۶ ، ۱۱:۲۴ slot gratis online
Appreciating the dedication you put into your website and in depth information you provide.
It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same out of date rehashed information. Fantastic
read! I've saved your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.
۲۸ تیر ۹۶ ، ۲۱:۱۸ how to make money
It's the best time to make some plans for the
future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I desire to suggest you some interesting
things or suggestions. Maybe you could write next articles referring to this article.
I wish to read even more things about it!
۲۸ تیر ۹۶ ، ۱۲:۱۱ http://retete-usoare.com
hi!,I like your writing so much! proportion we be in contact extra approximately your post on AOL?
I need a specialist on this area to resolve my problem.
Maybe that's you! Looking forward to look you.
۲۷ تیر ۹۶ ، ۲۰:۳۱ kostenlos automaten spielen sizzling hot
Appreciation to my father who told me on the topic of this website, this weblog
is truly remarkable.
Thank you for every other informative site. The place else could
I am getting that type of info written in such a perfect means?
I've a undertaking that I am simply now running on,
and I've been at the look out for such information.
۲۷ تیر ۹۶ ، ۰۱:۰۰ Reforma Integral Casa
It's the best time to make a few plans for the future and it is time to be happy.
I have read this put up and if I may I desire to counsel you
some interesting things or advice. Perhaps you can write next articles relating to this article.
I wish to read even more things approximately it!
No matter if some one searches for his required thing, therefore he/she wants to be available that in detail, therefore that thing
is maintained over here.
۲۶ تیر ۹۶ ، ۱۶:۰۷ slot machine online
Its like you read my mind! You seem to grasp so much about this, such as
you wrote the e book in it or something. I think that you could do
with some percent to power the message home a bit, but instead
of that, that is magnificent blog. A great read. I'll definitely be back.
Hi, i think that i saw you visited my website
so i came to “return the favor”.I'm trying to find things to enhance
my website!I suppose its ok to use some of your ideas!!
۲۶ تیر ۹۶ ، ۰۵:۱۸ Free Slot Machines
Hello, I think your blog may be having internet browser compatibility issues.
Whenever I look at your blog in Safari, it
looks fine however when opening in I.E., it has some overlapping issues.

I just wanted to give you a quick heads up!

Aside from that, great blog!
Hello, yup this article is genuinely nice and I have learned
lot of things from it on the topic of blogging. thanks.
Hi, this weekend is fastidious designed for me, for the reason that
this occasion i am reading this impressive educational post here at my residence.
I don't know if it's just me or if everybody else experiencing issues with your website.
It seems like some of the written text on your posts are running off the screen. Can somebody else please comment
and let me know if this is happening to them too?
This may be a problem with my web browser because I've
had this happen previously. Appreciate it
agree out this casino online where you can conquer genuine funds with the usurp of this enchiridionPlaying roulette online , check this casino
Does your website have a contact page? I'm having trouble locating it but, I'd like to shoot you
an email. I've got some recommendations for your blog you
might be interested in hearing. Either way, great blog and I
look forward to seeing it grow over time.
Greetings! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?
I'm getting fed up of Wordpress because I've had problems with hackers and I'm looking at
alternatives for another platform. I would be fantastic if you could point
me in the direction of a good platform.
Excellent article. I will be going through a few of these issues as
well..
Hi there to every one, the contents present
at this website are in fact remarkable for people knowledge,
well, keep up the good work fellows.

موفق باشی