ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
چهارشنبه, ۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳ ب.ظ

لزوم آگاهی ایثارگران از مسائل قانونی وحقوقی خود

ایثارگران باید از مسائل قانونی و حقوق خود به خوبی آگاه باشند تا دچار مشکل نشوند. افزایش آگاهی حقوقی ایثارگران برای استیفای حقوقی قانونی آن‌ها ضروری است و ایثارگران عزیز می‌توانند با آگاهی از قوانین در حل و فصل بسیاری از مشکلات خود فعال شوند و مانع از تضییع حقوق قانونی شوند و البته بنیاد هم وظیفه دارد حمایت جدی از آنان به عمل آورد.

سخن گهرباری که باید آن را با آب طلا نوشت و بر سر در ادارات بنیاد و سایر نهادها نصب کرد . می دانید این سخن آقای شهیدی رئیس بنیاد شهید  و امور ایثارگران است . انصافا"‌سخن زیبایی است  که اگر حق آن ادا شود و ایثارگران آن را آویزه گوش خود کنند ، بخش عمده ای از مشکلات آنان حل خواهد شد .
اما روی سخن ما با آقای شهیدی این است که :
1- حقوق قانونی بسیاری از ایثارگران تحت پوشش بنیاد در نهادی که شما همه کاره آن هستید و نسبت به مدیران گذشته از اختیارات بیشتری برخوردارید در حال تضییع است برای آن چه کرده اید ؟
2- بنیاد که نست به همه دستگاههای اجرایی از اختیارات بیشتری برای پیگیری حقوق افراد تحت پوشش خود برخوردار است  و حتی نهادی شبه قضایی بنام کمیسیون ماده 16 را برای دفاع از حقوق آنان در اختیار دارد تا چه میزان در دفاع از حقوق جامعه هدف خود موفق بوده است ؟
3- میزان تضییع حقوق ایثارگران در بنیاد زیاد است آیا به کمیسیون ماده 16 اجازه رسیدگی به شکایت از بنیاد داده شده است ؟با عنایت به اینکه این کمیسیون شخصیت حقوقی مستقل دارد.
4- باید توجه داشته باشید وضعیت جسمی و بالا رفتن سن ایثارگران به خصوص جانبازان و والدین شهدا ، مانع جدی برای پیگیری حضوری حقوق تضیع شده آنان است به همین منظور  قانونگذار این اختیار و وظیفه را به بنیاد داده است ،‌در این زمینه چه کرده اید ؟

موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۶/۰۸/۰۳