ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

ایثارگران ونک

( بازماندگان کاروان عشق (راه کاروان عشق از میان تاریخ می گذردو هرکس در هرزمان بدین صلا لبیک گویداز ملازمان کاروان کربلاست

اسلايدر

ساعت فلش مذهبي قرآن آنلاين

تقویم

فالطالع بينيفال روزانه
فالطالع بينيفال روزانه

حديث تصادفي

$
ایثارگران ونک
سلام بر آنانی که بر خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم؛از نفس افتادندتاما از نفس نیفتیم؛ رفتند تا مابمانیم؛ شیرمردان ولایتمداری که ثابت کردند که اهل کوفه نبودندونیستند ونگذاشتند رهبرومقتدایشان در عین تنهائی ؛تنها بماند واکنون باز ماندگان آن قافله سراپا عشق با هزاران زخم گوش بفرمان ولی ومقتدایشان ؛ جان برکف آماده اند تا طومار نامردمان ونااهلان زمان را برهم بپیچند.اللهم عجل لولیک الفرج.
پيوندها

ابزار آپلود

آخرين نظرات
  • ۱۶ آذر ۹۷، ۱۸:۴۳ - https://create.piktochart.com/output/31532881-kim-kardashian-hollywood-hack-cheat-free-stars-guide
    Hi there it's me, I am also ...

مستندات قانونی اعاده بخدمت جانبازان، آزادگان، همسران و فرزندان شهدا:

۱ .  مفاد ماده (۴) قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان : دستگاه های مشمول این قانون مکلفند حسب درخواست جانبازانی که تا تصویب این قانون در خدمت دستگاه بوده اند فقط برای یک بار نسبت به اعاده خدمت آنان، اقدام نمایند.
 تبصره : جانبازانی که به دلیل محکومیت یا رأی مراجع قضایی یا هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا سایر مراجع قانونی مشابه از کار برکنار شده اند، مشمول این ماده نخواهند شد.

۲ .  مفاد ماده ۶۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران: دستگاههای موضوع ماده (۲) این قانون مکلفند حسب درخواست جانبازان و آزادگان که قبل از تصویب این قانون در خدمت دستگاه بوده و قطع همکاری نموده اند، صرفا برای یک بار نسبت به اعاده خدمت آنان، اقدام نمایند.

۳ .  مفاد بند (ژ) ماده (۸۸) قانون برنامه ششم توسعه : عبارت ذیل به ماده (۶۰) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اضافه میشود: بعداز عبارت «جانبازان و آزادگان» عبارت «همسران و فرزندان شهدا» اضافه میشود.

۴ .  مفاد بند (چ) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه : جانبازانی که قبل از تصویب این قانون به صورت پیش از موعد یا عادی و بدون سنوات ارفاقی بازنشسته شده اند، با رعایت شرط سنی کمتر از ۶۵ سال میتوانند به خدمت اعاده و با تکمیل خدمت ۳۵ ساله خود و رعایت شرایط عمومی، به بازنشستگی نائل آیند.
 تبصره : درصورت دریافت پاداش پایان خدمت در بازنشستگی اول«۳۰سال»، پاداش مذکور به آن سنوات، مجددا به این افراد تعلق نمیگیرد.

۵ .  مفاد بند «ز» ماده «۸۷» قانون برنامه ششم توسعه : آزادگانی که به دلیل استفاده از دو برابر شدن سابقه اسارت، زودتر از سی سال خدمت بازنشسته شده اند، میتوانند برای یک بار و با رعایت شرط سنی زیر ۶۵ سال با بازگشت به خدمت، حسب مورد سی یا سی و پنج سال، خدمت خود را تکمیل کنند و سپس با لحاظ عین سوابق اسارت به بازنشستگی نائل آیند

نظرات (۱)

باسلام. بنده 9ماه ونیم جبهه رفتم، سال 93با26سال سابقه خدمت بازنشست پیش از موعد شدم و اکنون پشیمانم.چون هیچ حرفه ای و شغل دومی ندارم.از بیکاری زیاد خسته شدم برای اعاده به خدمت ازسال 95 مدارکم را از شهرستان تکمیل کردم  و اَستان هم موافقت کرده الان پرونده  تهران در سازمان بازنشستگی هست. ایا به خدمت برمیگردم یا نه؟؟